my / us


Olga Stehlíková (1977)

Básnířka, literární publicistka a editorka. Vystudovala publicistiku, bohemistku a lingvistiku. Edičně připravila desítky knih současné poezie a prózy pro různá česká nakladatelství. Spolu s arbitrem Petrem Hruškou byla redaktorkou ročenky Nejlepší české básně (2014, Host). 
V r. 2014 vydalo nakl. Dauphin její básnický debut Týdny, za nějž získala cenu Magnesia Litera za poezii, r. 2017 druhotinu, soubor duet Vejce / Eggs.

olina[dot]stehlikova[at]email.cz 


Tom Braun (1981) 

Kytarista, cellista, skladatel. Absolvent UJEP, 
anglický jazyk a literatura. 
Vede jazz-alternativní trio Ploy. Účastní se noisově-industriálních projektů v rámci inspirovaného hraní 
k filmům (klub Paliárka, Sběrné suroviny, Libeňská synagoga...). 
Složil, zahrál a nahrál hudbu k projektu Vejce / Eggs.


David Vichnar (1983)

Překladatel, akademik, vydavatel a redaktor. Vystudoval anglistiku a srovnávací literaturu na FF UK a Paris Sorbonne Nouvelle-III. Knižně vydal studie o modernismu a současné experimentální anglofonní literatuře (nakladatelství Litteraria Pragensia Books). Překládá z/do angličtiny zejména současnou českou poezii a literární produkci pražské anglofonní scény. U nakladatelství Equus Press mu vyšly anglické překlady z francouzštiny (Philippe Sollers, H) a němčiny (Melchior Vischer, Sekunde durch Hirn). Od roku 2009 spoluvede Pražský Mikrofestival, přehlídku současné poezie, prózy a umění.
Přeložil dueta Vejce do angličtiny.

david[dot]vichnar[at]gmail.com

www.pmf.cz